Львівська митниця контрабандні кошти розприділяє через фінустанову на вул.Герцена

За інформацією Антикорупційний моніторинг Львівщини Львівська митниця лише за грудень минулого року, окрім офіційних платежів, з внутрішніх постів зібрала контрабандних 800 тисяч доларів. Усі ці кошти через посередництво Максима Ждановича –  першого заступника голови Львівської митниці Даніїла Меньшикова розподіляються по приватним гаманцям через фінансову установу In Team, що знаходиться на вул. Герцена,4 у Львові.

Цю інформацію опублікували до Голови РНБО – Володимира Зеленського і секретаря РНБО Олексія Данілова в контексті чергового засідання РНБО 21 січня 2022 року, на яке викликають Голову Держмитслужби Вячеслава Демченко. В порядку денному питання роботи територіальних підрозділів Держмитслужби, виконання планових надходжень до бюджету та запровадження економічних санкцій.

В матеріалі наведено підрахунки, що лише за цією схемою державний бюджет недоотримує близько 6 мільярдів гривень. Аналогічні підрахунки оприлюднив голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, який заявив в кінці минулого року що «державний бюджет недоотримує близько 50 мільярдів гривень митних надходжень на рік» і пообіцяв що якщо план не буде виконано «звільнимо з посад заступників, які відповідають за виконання планів і керівництво дещо гірших щодо виконання планів митниць».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *