Начальник Держгеокадастру Львівської області не знає які послуги надає очолювана ним структура

Нещодавно українці почали розуміти, що наша земля є найбільшим скарбом, який не знецінюється, не псується і не руйнується. Саме землю оберігає єдиний державний орган – Держгеокадастр, який наділений повноваженнями здійснювати контроль у сфері використання і охорони земель.

Конкурс на посаду очільника Держгеокадастру Львівської області став для досвідчених державних службовців – претендентів, змаганням на рівень знання законодавства і повноважень цієї структури. Однак відбулася несподіванка, посаду начальника Держгеокадастру отримав чинний начальник відділу у Пустомитівському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області – Андрій Іванович Зозуля, який дивним чином у знанні законодавства обійшов 20 претендентів серед яких екс-керівник обласного управління юстиції, досвідчений юрист Ярослав Жукровський і екс-заступник голови ЛОДА, яка курувала земельні питання в період найбільших конфліктів з учасниками АТО – Ірина Гримак.

Здавалось би, що молодий амбітний фахівець може вивчити законодавство на відмінно, але Держгеокадастр України на своїй неофіційній сторінці  в youtube опублікував  відеозапис розмови конкурсної комісії з Андрієм Зозулею, з якого стає зрозуміло, що Зозулю на посаду начальника невідомі сили «затягнули за вуха».

Кандидат вказуючи на свої досягнення на посаді начальника районного відділу Держгеокадастру назвав виділення землі учасникам АТО, що не є в його повноваженнях, при цьому посилався на неіснуючий нормативно-правовий акт. Згодом, сказав що його метою на посаді начальника обласного управління Держгеокадастру є покращити надання адміністративних послуг, при цьому не те що не знав які послуги надаються в електронному варіанті, а навіть не зміг вірно їх назвати. З відео стає зрозуміло, що Андрій Зозуля не лише не знає законодавства, але й не є добрим виконавцем, адже при проведенні інвентаризації земель Пустомитівського району не включив в реєстр 700 га земель які належать науково-дослідним інститутам, начебто через проблеми невідповідності площі земель і неузгодження з територіальними громадами.

Незважаючи на невеликі успіхи в теорії і практиці земельного законодавства Андрій Зозуля добре розуміє цінність землі у Пустомитівському районі. Молодий 35-річний державний службовець, який 10 років працював в районному Держгеокадастрі є справжнім землевласником. У його власності є 2601 м 2 землі в селі Зимна Вода, 740 м 2 в селі Пасіки-Зубрицькі, а в його дружини 18968 м2 в селі Зимна Вода. Зрозуміло що отримати законно ці земельні ділянки, в найзаможніших селах під Львовом, вихідцю з Бродівського району і мешканці Львова, безоплатно, зовсім не просто, так само як і купити державному службовцю з мізерною зарплатою землю вартістю в десятки тисяч доларів.

Отже, чиї амбітні плани реалізовуватиме новий начальник Держгеокадастру Львівської області побачимо зовсім скоро, адже головна тема в Україні є реформування земельних відносин і можливо саме цей керівник втілюватиме непопулярну реформу в життя!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *