Борець з корупцією на Львівській митниці

Нещодавно, Заступник начальника управління-начальник відділу оперативного реагування управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Львівської митниці ДФС, Володимир Качмарський, разом з родиною бізнес-класом відлетів на відпочинок в Дубаї. Лише авіа-переліт на 4 особи у цю країну мінімально вартує близько 170 тис.грн. і це при офіційній річній зарплаті за минулий рік у 113,5 тис.грн. Така розкіш є дуже підозрілою для посадовця який бореться з корупцією на митниці.

Думаєте, що антикорупціонер роками збирав кошти аби втілити мрію родини і побачити далеку країну. Ви помиляєтесь, рівню життя державного службовця можуть позаздрити найуспішніші підприємці.

У декларацій за 2016 рік Старший оперуповноважений з особливо важливих справ організаційно-аналітичного відділу управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Львівській області Володимир Качмарський задекларував: житловий будинок у Городку 145,20 м кв., дві земельні ділянки на 874 м кв, 996 м кв. в Городку і одну на 51 м кв. в передмісті Городка, автомобілі Hynday Grandier (2007), BMW 318L (1984) і Toyota Camry (2015), 200 тис.грн. готівкою і 82,5 тис. офіційного доходу. У дружини у декларації зазначено квартиру у Львові на 115,60 м кв., і гараж 18,50 м кв. у Львові, нежитлові приміщення площею 741,30 м кв у Городку, земельні ділянки у Городку на 1000 м кв, 2316 м кв, і об’єкт незавершеного будівництва. Також дружина має легковий автомобіль Honda CRV (2013), вантажівки Iveco 5912 (2000), MAN 8.224 (1998), MAN LE220 (2001), 194 тис. офіційного доходу і 130 тис. від відчуження нерухомого майна. Готівкою дружина зберігає 250 тис.грн., 12 тис. євро та 16 тис. $. У 2017 році дружина Качмарського продала одну із вантажівок, за котру виручила 265 тис. грн. Крім того, офіційний дохід родини дещо зріс, так, борець з корупцією отримав майже 258 тис. грн. зарплатні, а дружина задекларувала зарплати і доходу від підприємницької діяльності на 230 тис.грн.

Такі статки державного службовця не є спадком від заможніх батьків. Це результат багаторічної праці анти корупціонера на Львівській митниці. У 2010 році перебуваючи на посаді начальника податкової міліції ДПІ Городоцького району він проходив як підозрюваний у справі вимагання хабара його заступником. Був призначений в управління внутрішньої безпеки в листопаді 2014 завдяки зв’язкам і фінансовому сприянню Тараса Борщовського, власника таких відомих фірм у Городоцькому районі як «Танк Транс», «Сад» та ряду СПД, які знаходяться за кордоном. «Закрили очі» на численні факти його незаконного збагачення, а також те, що у квітні 2012 року він був затриманий – проводилося кримінальне розслідування, проте до відповідальності його так і не було притягнуто. Попри ці факти, Качмарського таки призначили на зазначену посаду. Це призначення відбулось всупереч процедурі не було погоджено з першим заступником Голови ДФС та начальником ГУ власної безпеки ДФС В.М. Юрченком. На цій посаді Качмарського двічі притягали до дисциплінарної відповідальності через неналежну роботу і прогули.

У 2015 році на звернення секретаря парламентського комітету з питань запобігання і протидії корупції Дмитра Добродомова щодо кадрової політики ДФС на Львівщині, йшлося про доцільність перебування на посаді заступника начальника власної безпеки ГУ ДФС у Львівській області – в.о. начальника В.М. Качмарського.
Новопризначений Голова ДФС України Білоус І.О. заявляв, що перевіряє вище наведені факти, і в разі їх підтвердження обіцяв звільнити Володимира Качмарського з посади, однак державний службовець не лише й надалі зростає по кар’єрній вертикалі, але й займає антикорупційні посади. Направду, антикорупційна діяльність це все-таки прибуткова справа у нашій країні!!!!!