«Замахи» на Садового – це неякісна робота його піарників

Про це в ефірі політичного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив резонер проекту, політик Юрій Михальчишин.

Аналіз замахів на міського голову Львова Андрія Садового викликає враження, що це – постановочні епізоди. Найбільше вони нагадують неякісну та нефахову роботу піарників.

Глядач проекту запитав у політика, чому суд так довго гальмує справу міського голови Харкова Геннадія Кернеса, хоча той вже давно заявив, що «його замовив Аваков».

«Справу Кернеса зараз дуже складно коментувати. У своєму фінальному вигляді вона просто є знущанням із правосуддя. Це прекрасно показує стан кадрової роботи в прокуратурі і стан здоров’я працівників, які раптом захворіли в один день», – відповів Михальчишин.

Окрім того, він висловив свою думку щодо комічних «замахів на життя» львівського міського голови Андрія Садового.

«Аналіз цих ситуацій у Львові, коли двічі декларувались замахи на Андрія Садового, викликають лише одне враження – це постановочні епізоди. Абсолютно неякісна та нефахова робота піарників», – заявив резонер програми.

Він переконаний: в обох випадках абсолютно цинічно використовувався факт загрози життю рідним і близьким міського голови Львова.

«Насправді вони далеко не відповідали реальному стану справ. Те, що хтось за розслідування цієї справи собі зірочки на погони почепив, прекрасно характеризує «професійний» рівень роботи наших правоохоронців», – певен політик.

Нагадаємо, Андрій Садовий виконав найменше передвиборчих обіцянок серед мерів найбільших міст України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *