Генпрокурор України нарахував 7 тисяч 810 корупціонерів

Про це заявив Юрій Луценко 20 жовтня на своїй сторінці у Facebook

Короткий робочий тиждень і врожай на корупціонерів категорії Б, відведеної законом до підслідності ГПУ.

1 235 500 грн, 158 100 дол США

Начальник центру асфальтобетонних та органічних в’яжучих ДП “Державний дорожній науково-дослідний інститут ім. Шульгіна” Держагентства автомобільних доріг України вимагав та отримав від представника одного із ТОВ хабар у розмірі 650 тисяч грн за пришвидшення проведення експертизи та отримання позитивних висновків дослідження продукції вказаного ТОВ.

***

Керівник одного з районних підприємств електромереж ПАТ «Черкасиобленерго» вимагав від підприємця 5 000 доларів США за сприяння підприємницької діяльності, залучивши посередника.

***

Хабар у 560 тисяч гривень вимагав і отримав заступник директора ДП «Центральна учбово-тренувальна база по ковзанярському спорту «Льодовий стадіон» за можливість підключити резервний електричний кабель, що живить житловий будинок, до електричної підстанції, яка знаходиться на території стадіону.

***

Заступник керівника Бердичівської місцевої прокуратури одержав 2 000 дол хабара за вирішення питання щодо перекваліфікації дій обвинувачених у кримінальному провадженні на менш тяжкий злочин.

***

“На гарячому” при отриманні 150 тис дол затримано «рішалу», який обіцяв вплинути на керівництво Київського обласного ДАБІ при вирішенні питання щодо надання дозволу на початок будівельних робіт для будівництва багатоповерхового житлового будинку на території одного з міст області.
Під час затримання так тікав, що скоїв ряд ДТП.

***

За 10 000 грн закарпатець намагався “порішати” з дільничним інспектором прикордонної служби відділу прикордонної служби «Ділове» Мукачівського прикордонного загону безпроблемне переміщення близько 18 тис пачок цигарок через державний кордон України до Республіки Румунії.

***

Хабар у розмірі 800 доларів США одержав начальник служби захисту інформації одного з районних військових комісаріатів в Рівненській області за прийняття рішення щодо виключення громадянина з обліку призовників, як непридатного за станом здоров’я, та, відповідно, непризову на строкову військову службу у Збройні Сили України.

***

За 3 000 грн слідчий Тернопільського районного відділення поліції погодився на закриття кримінального провадження за фактом скоєння дорожньо-транспортної пригоди.

***

“На гарячому” затримано керівника Липовецької дільниці Гайсинського відділення ПАТ “Вінницягаз”, який вимагав та отримав хабар в сумі 12 тис 500 гривень від жительки смт Турбів Вінницької області за внесення та погодження змін до документації із газопостачання, а також непритягнення до відповідальності за порушення законодавства та відновлення газопостачання.

***

За 300 доларів знімав арешт з рухомого майна боржника та закривав провадження держвиконавець Міжрайонного відділу ДВС по м. Харків Головного територіального управління юстиції в Харківській області.

***

Дякую за роботу співробітникам органів прокуратури, Нацполіції та СБУ за хорошу роботу.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *