Митниця дала «зелене світло» на контрабанду (відео)

Реформа митниці Максима Нефьодова виявилася провальною. Скандальна кадрова політика на місцях дала свої плідні результати. Галицька митниця Держмитслужби очолювана Володимиром Цабаком, лише за місяць існування відновила контрабандні потоки під пильним керівництвом досвідчених митників з багажом кримінальних проваджень і дисциплінарних стягнень.  

Після перегляду цього відео, усі розмови про тиск контрабандистів на Володимира Цабака і митницю без контрабандних потоків нічого не варті.

Таку сцену щоночі спостерігають прості українці, польські прикордонники і іноземні громадяни, які розуміють що Україні корупцію ніколи не подолати.

P.S. Ми впевнені, що наша робота дає результат, який значно вагоміший за будь-яку популістичну реформу. Адже, на наступний день після виходу нашого матеріалу Галицька митниця Держмитслужби публікує пост із назвою  “Прорватись через кордон не вдалось”, а голова Державної митної служби України Максим Нефьодов на своїй сторінці підсумував

“🚚 Попросив зробити фотографії, що таке сумнозвісні «бусіки», якими тягнуть контрабанду в країну. Десятки таких кожен день намагаються прорватись на кожному пункті пропуску без декларування і сплати ПДВ і мит. Все це, буцімто, товари особистого використання. 10 кубів * 1000 машин * 300 днів – разом складається у макроекономічні обсяги. Купа критиків в коментарях уявляють чомусь собі контрабанду як якісь кораблі чи залізнодорожні состави, які підступно пропускають митники, прикордонники і СБУшники. Насправді ж абсолютна більшість – це отакі тисячі тисяч струмочків, які зливаються у цілу Амазонку і, власне, ламають рівні правила гри в країні. Конкретно ці 50 бусіків на Краківці Галицька митниця завернула, але зараз ще стільки ж чекають в черзі – а, може, кадри зміняться і все знову «поїде»? Ніт! 🙂

Доречі, ви ж не думаєте,що всі ці водії і їх пасажири на підсадці – просто індивідуальні підприємці? 😉 Переважна більшість – це організовані контрабандні мережі, які за $12-13 за кг готові привезти що завгодно (коли восени Нова митниця починала роботу, ця чорна такса була вдвічі нижча в середньому, але ризики для порушників зростають, тому і ціни зростають). Коли водіїв викликають на допити, вони всі приходять із адвокатами і заготовленими однаковими поясненнями (не знаю, не чув, невстановлені особи попросили щось кинути в кузов)…”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *