Туристу на замітку: турфірми з відомими назвами не завжди справжні

Літня пора – у всіх без винятку асоціюється із відпустками та відпочинком. Українці масово обирають собі тури за кордон відповідно до власних можливостей та побажань. Та цього року багато наших туристів вперше по-особливому зіштовхнулись із непрофесійною та халатною організацією відпочинку від вітчизняних туроператорів. Через недоліки діяльності яких, українські відпочивальники у Туреччині, Тунісі та Єгипті ніяк не могли повернутися до дому.

Надзвичайно широкий вибір туристичних путівок із різними умовами відпочинку, у різни містах і, відповідно, із різними цінами приспали пильність українців і ми зазвичай обираємо турфірму, яка «найближче», або яка має відому назву. Мережа турагенств «Пілігрим» досить відомий в Україні туроператор, зареєстрований у Києві і працює на ринку з 1999 року. Однак, львівська Туристична фірма «Пілігрим», заснована два роки пізніше, жодного стосунку до відомого туроператора не має – це «канторка», яка надає, без жодних зобов’язань, послуги посередника у сфері туризму. Купивши у них путівку вам запропонують підписати не договір «надання туристичних послуг», а договір «туристичного обслуговування» який носить лише інформаційний характер про такий бажаний перелік послуг. Це означає, що у випадку, коли ви отримаєте надзвичайно неякісний туристичний продукт, фірма, у кращому випадку лише «вибачиться» і жодного відшкодування ви не отримаєте.

Два офіси Туристичної Фірми Пілігрим у Львові, на вул.Коперніка, 26 і на вул.Зеленій,39 працюють за установчими документами Приватного підприємства «Турфірма Пілігрим», з основним видом діяльності: діяльність туристичних агентств. Власником і кінцевим бенефіціаром є Дмитрук Тетяна Анатоліївна, а підписантом договорів є Гуцул Ігор Іванович. «Фірма Пілігрим» позиціонує себе як туристичний оператор і успішна провідна компанія на ринку України в галузі туризму та продажу авіаперевезень http://www.piligrim.lviv.ua/about , і це при статурному капіталі аж 0 грн.

Нульовий статутний капітал і добре відпрацьований договір з клієнтами, ПП Турфірма Пілігрим дозволяє робити стовідсоткову «накрутку» на вартості готелю, замовляти дешевий і брудний трансфер і замовчувати про суворі реалії які очікуватимуть на клієнтів на відпочинку. Маючи безстрокову ліцензію туроператора ПП «Турфірма Пілігрим» користується послугами інших туроператорів, знімаючи з себе будь-яку відповідальність за надані послуги. До прикладу, замовивши п’ятизірковий готель на березі моря через львівський «Пілігрим» можна потрапити в готель у стадії ремонту, з сервісом який не відповідає витраченим коштам. І найголовніше, навіть найдосвідченіші юристи не зможуть відстояти ваші права, оскільки підписавши договір ви стали жертвою «шахрайської» схеми. Система працює бездоганно, адже за наявності негативних відгуків на різноманітних форумах і соціальних мережах, жодний клієнт не зміг подати позов до суду за «неналежно надані послуги Приватним Підприємством «Турфірма Пілігрим».

Випробувати долю і звертатись до цієї тур фірми – це, як грати в рулетку. Тільки у випадку з відпочинком ви втратите не лише кошти, але й неочікувано отримаєте негативні емоції, які залишатимуться з вами на все життя.