На Львівській митниці чергове скандальне призначення

На Львівську митницю на один місяць призначили заступник начальника – начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії – Муху Олександра Сергійовича, який з перших днів взявся за кришування контрабандних потоків.

Новачок в структурі ДФС зразу ж потрапив в поле зору громадськості через достатньо «заможню» декларацію і надзвичайно стрімкий кар’єрний зріст. Ще у 2017 році Муха Олександр Сергійович працював у приватній структурі – в ТзОВ «Грант Менеджмент», яка належить скандальному олігарху, власнику ТОВ «Ярославів Вал» і основному фінансисту Арсенія Яценюка Леоніду Юрушеву. Попрацювавши рік завідувачем сектору митного оформлення «Тростянець» митного поста «Центральний» Сумської митниці ДФС його скерували, без жодного конкурсу, наказом начальника ДФС України, на один місяць, на Львівську митницю для вивчення ситуації.

Декларація Олександра Мухи стала предметом особливої уваги, адже у молодого митника три квартири у м.Києві: 64,7 м кв, 39,10 м кв,  93,32 м кв і автомобіль Lexus 2015 року випуску за 430 тис.грн.

Новопризначений заступник керівника Львівської митниці, який очевидно мав надію впоратись з покладеними на нього завданнями і залишитись на цій посаді надовго, не був готовий відповісти на запитання львівських активістів щодо свого бачення подолання корупції у структурі. Після тривалої розмови, він в паніці почав телефонувати до київських покровителів з проханням «Нужно решить вопрос и его нужно решить срочно, потому что я не хочу чтоби ко мне какие-то деятели ходили».

Записана розмова спричинила черговий конфлікт з активістами і «перспективний» заступник керівника Львівської митниці, вимушений був написати заяву на звільнення.

Нагадаємо, що довкола призначень на Львівській митниці відбувається затяжний конфлікт з громадськими активістами, які вимагають відкритих, на конкурсних засадах, призначень керівників і звільнення чинного начальника митниці Левка Прокіпчука, який роками не виходить на роботу, при цьому абсолютно фахово контролює контрабанду на усіх митних постах Львівської митниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *