Родинний підряд з «відмивання» коштів у м.Городку на Львівщині

В липні 2018 року Городоцька міська рада уклала договір   про виконання робіт з будівництва каналізаційної мережі на проїзді від вул. Підгір’я – Сагайдачного – Хоткевича м. Городок Львівської області з ТОВ «Будівельна компанія «Ключ добробуту». Загальна вартість запланованих робіт — 710, 331 тис. грн.

Співвласником створеної 28 грудня 2017 року ТОВ «Будівельна компанія «Ключ добробуту», з статутним капіталом у 5 тис.грн. – є Колодій Степан Любомирович – син директора Комунального Підприємства «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Колодія Любомира Степановича.

Результатом укладеного договору має стати новенька каналізаційна мережа, яка в подальшому буде знаходитися на балансі та обслуговуванні Комунального підприємства Городоцької міської ради «Городоцьке ВКГ». Тобто усі недоліки виконаних робіт новоствореною фірмою Колодія Степана, будуть поправлені міським комунальним підприємством, очолюваним батьком – Колодієм Любомиром.

Однак, насправді родинний підряд у комунальному господарстві м.Городка пішов ще далі. Працівниками правоохоронних органів встановлено виконання робіт за договором з будівництва трубопроводу працівниками Комунального Підприємства «Городоцьке ВКГ». Крім того, за матеріалами досудового слідства, яке ведеться за заявою Громадської Організації «Розвиток Городоччини» встановлено, що ТОВ «Будівельна компанія «Ключ добробуту», відповідно до інформації Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, регіонального сервісного центру МВС України у Львівській області, Городоцької ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області не має засобів та можливостей виконувати такі роботи, тобто фірма реально неспроможна виконати умови договору з будівництва каналізаційної мережі.

Отже, міський голова Городка, укладаючи угоду про каналізування вулиці, керувався не досвідом виконання аналогічних робіт, наявністю виробничих потужностей підрядника, можливістю забезпечення виконання гарантійних зобов’язань, наявністю на підприємстві працівників із відповідною вищою профільною освітою, а кулуарними, не виключено, корупційними мотивами, а саме, родинними стосунками керівника Городоцького водоканалу з керівником фірми-прокладки, яка фактично «відмиває» бюджетні кошти не виконуючи жодних робіт. Підтвердженням даної тези є аванс за виконання вказаних робіт в розмірі 208 тис. грн. оплачений міською радою вже на восьмий день (03.08.2018) після укладання договору.

Усе вищевикладене виглядає справжнім мародерством. Адже, міське комунальне підприємство «Городоцьке ВКГ» має нульовий статутний капітал, станом на 1 листопада 2018 року – майже пів мільйона гривень боргу зі сплати податків, десятки судів у зв’язку з стягненням заборгованості за послуги з водопостачання та водовідведення з мешканців Городка.

Такий стан речей з використанням бюджетних коштів дуже хвилює мешканців м.Городка, тому ГО “Розвиток Городоччини” закликає усіх активних городківчан повідомляти про наявні факти протиправного використання коштів міського бюджету з метою їх припинення та повернення коштів громаді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *