«Курви» і «тітушки» не дають Садовому прийти до влади

Громадські активісти і журналісти – це ті люди, які заважали Андрію Садовому отримати на посаді міського голови Львова усю повноту влади. Президентські амбіції і розгалужена мережа політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» дали можливість «розгулятися» уяві Андрія Садового і тиснути на демократичні свободи по всіх областях, фактично не маючи на загальноукраїнському рівні жодної влади.

 

Боротьба Андрія Садового з громадськими активістами на рівні Львова перетворювалась на моральне нищення за допомогою власних ЗМІ. Однак, коли львівські громадські активісти почали озвучувати істинні причини такої взаємної неприязні на всю Україну, розв’язався цілий потік інформації про факти притискання прав і свобод членами політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» у інших областях. Так, нещодавно атовці Тернопільської області заявили  про причетність «Самопомочі» до перешкоджання отримання ними землі. Учасники АТО з Малого Ходачкова та Костянтинівки Тернопільського району обурені тим, що їхні землі приватизовують чужі люди – чиновники, прокурори та адвокати. Біля їх сіл вже розділили більше 120 гектарів землі. У той час, коли атовцям із цих населених пунктів пропонують у кращому разі землі на трясовині. До цієї оборудки, заявляють воїни, безпосередньо дотичний голова сільської ради Малого Ходачкова Володимир Береза, котрий є членом партії «Самопоміч».

Слідом з’явилась інформація від Народного депутата України Ігора Мосійчука , який 7 листопада 2018 року написав на своїй сторінці в соціальній мережі facebook наступний текст: «З власних джерел у Херсонській області мені стало відомо про те, що керівництво політичної партії «Об’єднання Самопоміч», та особисто її лідер Андрій Садовий, віддавали наказ місцевим партійним активістам Херсонщини збирати компромат, та готувати публікації, для дискредитації Катерини Гандзюк. При цьому, під час спілкування Андрія Садового з херсонськими активістами «Об’єднання Самопоміч» в бік Катерини лунали образи та погрози. Причиною цього стала діяльність Каті, яку Садовий охарактеризував наступним чином: «Курва Гандзюк розвалює місцевий осередок нашої партії».

Зацікавившись публікацією Мосійчука, журналісти Інформатора  почали власне розслідування, аби перевірити достовірність оприлюдненої ним інформації. У ході розслідування виданню вдалося отримати аудіозапис телефонної розмови людини, голос якої дуже схожий на голос Андрія Садового. На записі мова йде про Катерину Гандзюк.

 Щоби отримати більше інформації, редакція звернулася до Ігоря Мосійчука з проханням спростувати або підтвердити, чи писав він про те ж, що стало відомо виданню. Запис народний депутат направив у Генеральну прокуратуру України. Опрацювавши аудіозапис, ГПУ відповіла на звернення Мосійчука, підтвердивши його автентичність. Генпрокуратура встановила, що на аудіофайлі дійсно говорить Андрій Садовий, а його слова можна розцінити як образи та погрози Катерині Гандзюк.
В Генпрокуратурі також повідомили, що наразі вирішується питання про реєстрацію зазначених відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до кримінального процесуального законодавства. «Ваші звернення, а також доданий флеш-накопичувач з аудіофайлами буде долучено до зареєстрованого кримінального провадження, отриманій інформації буде надано належну правову оцінку», – говориться у відповіді ГПУ.
На аудіо не чути, з ким розмовляє мер Львова. Своєму співрозмовнику чиновник каже: «З приводу цієї Гандзюк з Херсону. Щоб ти розумів – це стерва, яка є лідером корупції в міській раді. Вона біля мера «права руку». Це її ідея, щоби всі депутати очолювали комунальні підприємства – вісімнадцять депутатів очолюють комунальні підприємства. Вона лідер «відкатів» по місту. Все йде через неї». На записі Садовий звинувачує Гандзюк у розвалі місцевого осередку «Самопомочі». «Вона дотична до розвалу «Самопомочі». Вони перекупляли наших депутатів», – говорить львівський мер. «Я був у Херсоні, говорив з громадськістю, з підприємцями. Вони просто в шоці! Вони в шоці, як з неї зараз ліплять героя – з людини, яка має бути в ув’язненні», – обурюється Садовий. Після ремарки співрозмовника, голос якого не чути на аудіо, Садовий продовжує: «Ні, ну я ж поїхав в Херсон і почув це. Розумієш?! В мене пропозиція. Я тобі дам контактну особу, щоб вони дали тобі більше інформації і поступово почати давати це в медіа. Ну як так – вісімнадцять депутатів є керівниками комунальних підприємств?! З неї ліплять лідера, а це є просто людина, яка організовує корупційні схеми в Херсоні?! Там народ – підприємці, громадськість – в шоці». Далі мер Львова обіцяє дати координати керівника обласної організації «Самопомочі», щоби співрозмовник отримав в нього більше інформації, вочевидь, про діяльність Гандзюк. «Зараз ця хвиля спаде, і потім можна буде давати правдиву інформацію», – пропонує Садовий.

Нагадаємо, що 31 липня, у Херсоні облили сірчаною кислотою відому місцеву активістку і виконувачку обов’язків керуючого справами Херсонської міської ради Катерину Гандзюк. За даними правоохоронців, напад стався о 08:30 біля будинку, де мешкає Катерина, коли жінка виходила на роботу. Невідомий чоловік 20-25 років виплеснув кислоту на Катерину і втік.

4 листопада, після тривалого лікування вона померла.

Катерина Гандзюк – відома у Херсоні своєю проукраїнською позицією громадська діячка і волонтерка. Була депутаткою двох скликань міськради. За словами мера міста Володимира Миколаєнка, Гандзюк мала принципову позицію і завжди називала речі своїми іменами, зокрема щодо подій так званої “російської весни” на півдні України у 2014 році.

Журналісти і знайомі Катерини Гандзюк переконані, що напад пов’язаний з її публічною діяльністю і боротьбою проти проросійських сил в регіоні та корумпованих політиків і представників силових структур. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *