ТзОВ «Перфект Плюс»: черговий скандальний забудовник у м. Львові?

У Львові фірма забудовник у своїх інтересах спричиняє незаконний тиск на підприємця, аби той за безцінь продав автомийку!

У березні 2017 року товариство з обмеженою відповідальністю «Перфект Люкс» зареєструвало право оренди на земельні ділянки площею 0,8 га та 0,16 га по вул. Перфецького, 2 у м. Львові. Після цього на цій ділянці забудовник розпочинає будівництво споруди змішаного використання із житловими приміщеннями та об’єктами господарського обслуговування, а також прибудованими автопарковками зі знесенням існуючих будівель та споруд. Та виявляється, аби забезпечити функціонування такого об’єкту необхідно демонтувати автомийку, що знаходиться щільно напроти новобуду по вул. С. Боткіна, 36. Адже лише це дозволить створити належну транспортну розв’язку, що відповідатиме державним будівельним нормам та стандартам.

35701194_2061727244078289_4289732263442120704_n

Вочевидь, не бажаючи витрачати додаткові кошти на викуп земельної ділянки, де уже декілька років успішно функціонує автомийка, забудовник починає незаконно спричиняти тиск на орендаря автообслуговуючого підприємства Гірняка Б. Я. Виявляється у травні цього року директор ТзОВ «Перфект Плюс» Яблонський М. В. надсилає підприємцю офіційного лист із незаконною вимогою прибрати електричний кабель з їх будівельного майданчика, у зв’язку із необхідністю проведення будівельних робіт. Ба-більше, у разі невиконання такої вимоги забудовник пригрозив самовільно відключити кабель електропостачання, що веде до автомийки. Неважко здогадатись на що розраховує забудовник – у разі відключення від електропостачання ведення підприємницької діяльності з обслуговування автомобілів стане неможливе, відтак підприємець сам захоче практично за безцінь спекатись автомийки. Втім такі погрози пана Яблонського є незаконними, адже Богдан Гірняк, який користується мийкою, має усі належні дозвільні документи на приєднання до електричних мереж електроустановок ПрАТ «Львівобеленерго» та затверджену схему прокладання електрокабеля до автомийки.

Незаконні дії забудовника підтверджує і звернення підприємця до ПрАТ «Львівобеленерго» щодо наявності у третіх осіб права на відключення автомийки від електропостачання. Згідно офіційної відповіді – «ПрАТ «Львівобеленерго» не надавало третім особам дозволу (доручення) на припинення (відключення) від електромережі авто мийки, за адресою м. Львів, вул. С. Боткіна, 36». Нагадаємо, умови припинення або обмеження постачання електричної енергії передбачені в розділі 7 «Правил користування електроенергією», затверджених постановою НКРЕ від 31.07.1996р. №28 зі змінами та доповненнями. А це означає, що дії забудовника – ТОВ «Перфект Люкс» підпадають під ознаки протиправних кримінальних правопорушень, як самоуправство та протидія законній господарській діяльності. Аби захистити свої права підприємець вже звернувся до суду.

«Вже зареєстровано заяву про вчинення злочину посадовими особами ТзОВ «Префект Плюс» за ознаками кримінальних правопорушень передбаченими статями 206 та 356 КК України. Наразі розпочато досудове розслідування. Вважаємо не допустимим з боку забудовника вчинення таких протиправних дій», – Марія Юнко, адвокат користувача автомийки